jotex.no rabattkoder og tilbud

Jotex rabattkode

Oppdag de nyeste rabattkodene og tilbudene fra Jotex, oppdatert 15. oktober 2026

Alle
Rabattkoder
Tilbud
Verifisert
Ny

Dagens beste tilbud fra Jotex

  1. 20% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    20 % rabatt på HEDEN stol 2-pakke

    Verified Verifisert for 1 dag siden
    Check Ny
    Check Brukt for 5 timer siden
    S20
  2. 20% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    20% rabatt på tepper

    Clock
    Verified Verifisert for 1 dag siden
    Check Ny
    S20

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  3. 20% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    20 % rabatt på gardiner

    Verified Verifisert for 1 uke siden
    Check Brukt for 1 time siden
    Clock
    S20

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  4. 20% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    20 % rabatt på vendbart ullteppe

    Verified Verifisert for 1 uke siden
    Clock
    L20
  5. 25% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    25% rabatt ved kjøp av 2 produkter

    862

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  6. 20% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    20% avslag på din bestilling

    Legg inn koden i kassen for å få 20% avslag når du handler for 1500 kr eller mer
    Check Ny
    Clock
    014

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  7. 30% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    Jotex rabattkode: 30% rabatt på alt, inkl bestillinger

    613
  8. 10% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    Jotex rabattkode: 10% rabatt på ditt kjøp

    103

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  9. 20% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    20% avslag på stoler

    Spar 20% på ditt kjøp av stoler ved å legge til rabattkoden under betalingen
    Verified Verifisert for 1 uke siden
    Check Ny
    Check Brukt for 14 timer siden
    N20
  10. 20% Kode
    Jotex

    JotexRabattkode

    20% avslag på lystette gardiner

    Verified Verifisert for 2 uker siden
    Clock
    T20
  11. 30% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Opptil 30% rabatt på sengetøy

    Verified Verifisert for 5 timer siden

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  12. 30% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Opptil 30% rabatt på møbler

    Clock
    Verified Verifisert for 5 timer siden

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  13. 40% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    40% rabatt på den dyreste varen for nye kunder

    Verified Verifisert for 5 timer siden

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  14. 75% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Opptil 75% rabatt i Outlet

    Verified Verifisert for 5 timer siden

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  15. Jotex

    JotexKampanje

    Fri frakt på bestillinger over 649 NOK

    Verified Verifisert for 5 timer siden

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  16. 30% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Spar opptil 30% på oppbevaringsmøbler

    Clock
    Verified Verifisert for 22 timer siden
  17. 1600kr rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Få opptil 1600 kr i avslag på spisestoler, loungestoler og mer

    Clock
    Verified Verifisert for 2 uker siden
  18. 30% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Få opptil 30% avslag på favoritter til hjemmet

    Clock
    Verified Verifisert for 1 dag siden
  19. 33kr rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Opptil 33 kr rabatt på mørkleggingsgardiner

    Clock
    Verified Verifisert for 5 dager siden
  20. 30% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Opptil 30% rabatt på barnerom

    Clock
    Verified Verifisert for 21 timer siden
  21. 10% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Spar opptil 10% på sesongens nyheter

    Clock
    Verified Verifisert for 20 timer siden
  22. 30% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Opptil 30% rabatt på et bredt utvalg av bord

    Verified Verifisert for 2 timer siden
    Clock
  23. 150kr rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Få opptil 150 kr avslag på sesongens nye gardiner

    Clock
    Verified Verifisert for 4 dager siden
  24. 30% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Få opptil 30% avslag på lamper og belysning

    Verified Verifisert for 1 uke siden
    Clock
  25. 30% rabatt
    Jotex

    JotexKampanje

    Opptil 30% rabatt på et stort utvalg av tepper

    Clock
    Verified Verifisert for 4 dager siden

Jotex-tilbud du kanskje har gått glipp av

  1. 40% Kode

    Rabattkode

    40% rabatt på Summer Deals

    Clock Utløpt
    878
  2. 20% Kode

    Rabattkode

    20% rabatt på kjøp over 2000 NOK

    Clock Utløpt
    965
  3. 20% Kode

    Rabattkode

    20% rabatt på SYROS veggskap

    Clock Utløpt
    E20
  4. 20% Kode

    Rabattkode

    20 % rabatt på gardiner

    Clock Utløpt
    992
  5. 20% Kode

    Rabattkode

    20 % rabatt på sengesett ved kjøp av 2 eller flere varer

    Clock Utløpt
    T20

Beste Jotex-kampanjekoder og tilbud - oktober 2026

TilbudsbeskrivelseUtløperKode
20 % rabatt på HEDEN stol 2-pakke21. okt.*****S20
20% rabatt på tepper19. okt.*****S20
20 % rabatt på gardiner31. okt.*****S20
20 % rabatt på vendbart ullteppe31. okt.*****L20
25% rabatt ved kjøp av 2 produkter-*****862

Når dukker de beste Jotex-rabattkodene opp?

De største Jotex-rabattene dukker vanligvis opp i juni, med opptil 40% rabatt. De fleste nye kodene kommer i Q3 - sommertilbud.
Shopilo gjennomgår løpende Jotex-tilbud for å finne ut når de beste rabattene dukker opp: sesongkampanjer, helligdager, spesialtilbud og overraskende prisfall. I gjennomsnitt legges det til 4 nye kuponger og gavekort hver måned, alle verifisert manuelt av Shopilo-teamet. Det betyr over 20 tilbud fulgt i løpet av et år, og denne måneden ligger allerede over dette gjennomsnittet. Diagrammet nedenfor hjelper deg å se hvordan tilbudene fordeler seg gjennom året, slik at du kan planlegge innkjøpene dine rundt månedene med de største rabattene. Søylene viser de nye kodene som legges til hver måned (i blått). Den oransje linjen markerer den maksimale rabatten, og stjernene fremhever månedene med årets største rabatter.

Jotex: koder per måned, siste 13 måneder
MånedNye koderMaks. rabattMin. rabattKoder ≥50%Koder ≥70%Beste kodeTittel på beste kodeBeste kode (%)
2026-06340%20%0042487840% rabatt på Summer Deals40%
2026-07320%10%00424953Spar inntil 20% ekstra på alt i outlet med Jotex rabattkode20%
2026-08630%20%00423613Jotex rabattkode: 30% rabatt på alt, inkl bestillinger30%
2026-09220%20%00BLACKOUT2020% avslag på lystette gardiner20%
2026-10620%20%0042501420% avslag på din bestilling20%

Hvor stor er etterspørselen etter Jotex-rabattkoder i Norge?

I løpet av de siste 12 månedene har Shopilo målt kjøpernes interesse for Jotex-koder i Norge og registrert 3,420 søk, 0% sammenlignet med i fjor. Diagrammet viser vår månedlige analyse av detaljhandelsetterspørselen etter Jotex-kupongrelaterte søk. Hver farge representerer et kalenderår; det stiplede segmentet viser en prognose på 5 måneder, og det skraverte feltet markerer prognosens konfidensintervall. Dataene våre viser at interessen for Jotex-rabattkoder varierer gjennom året, uten noe tydelig fast sesongmønster. Denne analysen er basert på aggregerte månedlige signaler om kupongetterspørsel som Shopilo følger for Norge.

Hvor stor er etterspørselen etter Jotex-rabattkoder i Norge?
årjanfebmaraprmaijunjulaugsepoktnovdes
2024260210320320170170210260210320390170
2025320260320390390390320390260260320210
2026320210210320210315258315210210--

Aktivitet for Jotex-rabattkoder

De nyeste tilleggene og utløpte Jotex-rabattkodene, mens vi overvåker og verifiserer dem.

14. okt. 2026Ny kode tilgjengelig for Jotex: HEDEN20  · 20% rabatt  · gyldig til 31. okt. 2026
14. okt. 2026Ny kode tilgjengelig for Jotex: 425014  · 20% rabatt  · gyldig til 31. okt. 2026
12. okt. 2026Ny kode tilgjengelig for Jotex: CARPETS20  · 20% rabatt  · gyldig til 19. okt. 2026
12. okt. 2026Koden 424965 har utløpt for Jotex  · 20% rabatt
12. okt. 2026Koden STORAGE20 har utløpt for Jotex  · 20% rabatt
8. okt. 2026Ny kode tilgjengelig for Jotex: CHAIRS20  · 20% rabatt  · gyldig til 21. okt. 2026
5. okt. 2026Ny kode tilgjengelig for Jotex: WOOL20  · 20% rabatt  · gyldig til 31. okt. 2026
5. okt. 2026Ny kode tilgjengelig for Jotex: CURTAINS20  · 20% rabatt  · gyldig til 31. okt. 2026