zalando.no rabattkoder og tilbud

Zalando rabattkode

Oppdag de nyeste rabattkodene og tilbudene fra Zalando, oppdatert 15. oktober 2026

Alle
Rabattkoder
Tilbud
Verifisert
Ny

Dagens beste tilbud fra Zalando

  1. 20% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Få 20% ekstra rabatt med gratis Plus-medlemskap

    Verified Verifisert for 3 dager siden
    Check Ny
    Check Brukt for 5 timer siden
  2. 30% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 30% rabatt på accessories

    Check Brukt for 1 time siden

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  3. 50% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 50% rabatt på sportsklær og sko

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  4. 50% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 50% rabatt på herreklær

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  5. 50% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 50% rabatt på herresko

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  6. 50% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 50% rabatt på Designer-merker

    Verified Verifisert

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  7. Zalando

    ZalandoKampanje

    Fri frakt på bestillinger over 599 kr

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  8. 70% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 70% rabatt på sommersalget

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  9. 70% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 70% rabatt på dameklær

    Verified Verifisert for 1 uke siden

    *se vilkår

    DetaljerToggle details
  10. 80% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Spar opptil 80% på sko til dame

    Clock
    Verified Verifisert for 20 timer siden
  11. 95% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Spar opptil 95% på salgsvarer

    Clock
    Verified Verifisert for 19 timer siden
  12. 65% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 65% rabatt på accessories

    Clock
    Verified Verifisert for 18 timer siden
  13. 95% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Shop sko med opptil 95% i avslag

    Clock
    Verified Verifisert for 2 dager siden
  14. 80% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Spar opptil 80% på barneklær

    Clock
    Verified Verifisert for 2 dager siden
  15. 95% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Shop damesko med opptil 95% i rabatt

    Clock
    Verified Verifisert for 21 timer siden
  16. 25% rabatt
    Zalando

    ZalandoKampanje

    Opptil 25% rabatt på populære klesplagg for kvinner

    Clock
    Verified Verifisert for 1 dag siden

Zalando-tilbud du kanskje har gått glipp av

  1. 65% Kode

    Rabattkode

    Opptil 65% rabatt på utvalgte varer

    Clock Utløpt
    Check Brukt for 2 timer siden
    Y15
  2. 20% Kode

    Rabattkode

    20% ekstra rabatt på utvalgte sneakers

    Bruk koden i kassen for å få 20% ekstra rabatt på et utvalg av sneakers
    Clock Utløpt
    Check Brukt for 5 timer siden
    S20
  3. 15% Kode

    Rabattkode

    15% rabatt på ditt kjøp

    Clock Utløpt
    Check Brukt for 5 timer siden
    R15
  4. Kun for medlemmer

    Rabattkode

    Zalando rabattkode: 20% ekstra rabatt for Plus-medlemmer i Sommersalget

    Clock Utløpt
    R20
  5. 70% Kode

    Rabattkode

    Zalando rabattkode: Spar opptil 70% + 15% EKSTRA

    Clock Utløpt
    MER

Når dukker de beste Zalando-rabattkodene opp?

De største Zalando-rabattene dukker vanligvis opp i juli, med opptil 70% rabatt. De fleste nye kodene kommer i Q3 - sommertilbud.
Shopilo gjennomgår løpende Zalando-tilbud for å finne ut når de beste rabattene dukker opp: sesongkampanjer, helligdager, spesialtilbud og overraskende prisfall. I gjennomsnitt legges det til 1 nye kuponger og gavekort hver måned, alle verifisert manuelt av Shopilo-teamet. Det betyr over 5 tilbud fulgt i løpet av et år, og denne måneden ligger allerede over dette gjennomsnittet. Diagrammet nedenfor hjelper deg å se hvordan tilbudene fordeler seg gjennom året, slik at du kan planlegge innkjøpene dine rundt månedene med de største rabattene. Søylene viser de nye kodene som legges til hver måned (i blått). Den oransje linjen markerer den maksimale rabatten, og stjernene fremhever månedene med årets største rabatter.

Zalando: koder per måned, siste 13 måneder
MånedNye koderMaks. rabattMin. rabattKoder ≥50%Koder ≥70%Beste kodeTittel på beste kodeBeste kode (%)
2026-07270%20%11SOMMERZalando rabattkode: Spar opptil 70% + 15% EKSTRA70%
2026-08115%15%00KLAR1515% rabatt på ditt kjøp15%
2026-09120%20%00KICKS2020% ekstra rabatt på utvalgte sneakers20%
2026-10165%65%10COZY15Opptil 65% rabatt på utvalgte varer65%

Hvor stor er etterspørselen etter Zalando-rabattkoder i Norge?

I løpet av de siste 12 månedene har Shopilo målt kjøpernes interesse for Zalando-koder i Norge og registrert 100,600 søk, -17% sammenlignet med i fjor. Diagrammet viser vår månedlige analyse av detaljhandelsetterspørselen etter Zalando-kupongrelaterte søk. Hver farge representerer et kalenderår; det stiplede segmentet viser en prognose på 5 måneder, og det skraverte feltet markerer prognosens konfidensintervall. Dataene våre viser at interessen for Zalando-rabattkoder holder seg ganske jevn gjennom hele året, uten at noen enkelt måned skiller seg ut. Denne analysen er basert på aggregerte månedlige signaler om kupongetterspørsel som Shopilo følger for Norge.

Hvor stor er etterspørselen etter Zalando-rabattkoder i Norge?
årjanfebmaraprmaijunjulaugsepoktnovdes
2024990099001210014800121001210099001210099009900121008100
202581006600121009900990099008100990081008100121008100
20266600540081008100810081006627810066276627--

Aktivitet for Zalando-rabattkoder

De nyeste tilleggene og utløpte Zalando-rabattkodene, mens vi overvåker og verifiserer dem.

13. okt. 2026Koden COZY15 har utløpt for Zalando  · 65% rabatt
13. sep. 2026Koden KICKS20 har utløpt for Zalando  · 20% rabatt
6. aug. 2026Koden KLAR15 har utløpt for Zalando  · 15% rabatt
13. juli 2026Koden SPAR20 har utløpt for Zalando  · 20% rabatt